קופה  ייעודית לניהול מסעדות :  ANALIZA

לימון פרוייקטים  משווקת את תוכנת  iMenu.

תוכנת  iMenu הינה פרי  ידע וניסיון שנצבר מאז 1988, ומשמשת למחשוב העבודה במסעדות, בתי-קפה, פאבים, בארים ומועדוני ביליארד. הקופה  הרושמת ממוחשבת מהווה המשך ישיר למערכת תפריט 2000 הפופולרית, שפעלה תחת מערכת הפעלה דוס והיתה פורצת דרך בשעתה לענף המסעדות.

ניתן להפעיל את הקופה רושמת iMenu באמצעות עכבר, מסכי מגע ומסופונים ניידים (PDA) לביצוע הזמנות במקומות מרוחקים, או כל שילוב ביניהם, לפי בחירתך ובהתאם לצורכי העסק שלך.

מערכת הקופה רושמת ממוחשבת תוכננה לתת מענה לכל תחומי המסעדה, החל מעבודת המלצרים ואחראי המשמרת, דרך המטבח ועובדיו, וכלה בהנהלה ובעלי העסק. כל מודול של תוכנת הקופה רושמת ממוחשבת תוכנן כדי לאפשר עבודה יעילה, מהירה ופשוטה מצד אחד, ומודולריות ודינמיות מצד שני. לדוגמא:

הקופה רושמת ממוחשבת מאפשרת:

מלצרים – תמונת המקום ממבט על מאפשרת למלצרים להתמצא במהירות בבחירת השולחן ומצבו ריק, מוזמן, חשבון זמני וכדומה. הקופה  נוחה למלצרים!!!

מטבח – במקום הדפסת בון הזמנה, ניתן לבחור בהקרנת ההזמנות על מסך מול עיני השף, לקבלת תמונה כוללת של ההזמנות ב"צנרת".

הנהלה – מערכת משוכללת של הגדרת הרשאות וסיסמאות אישיות מאפשרת למנהלים ולבעלי העסק לקבוע פעולות מורשות בקופה רושמת ממוחשבת לפי תפקיד או לפי עובדים ספציפיים.

בקופה רושמת ממוחשבת iMenu ישנם מספר מודולים ותוספות, שמטרתם לשפר את יעילות העסק

  • מודול קופה רושמת ממוחשבת- שליחים
  • מודול קופה רושמת ממוחשבת- הזמנת מקום מראש, עבור המארחת
  • מודול קופה רושמת ממוחשבת-מערכת ניטור נתונים לקבלת מידע מספרי וגרפי לגבי ביצוע

המכירות בכל רגע נתון. את הנתונים ניתן להשוות לנתוניהם המקבילים לפני שבוע, שבועיים, שלושה וחודש, באותו היום ובאותו השעה.

iMenu

ניתן להפעיל את מערכת ההזמנות ממסופונים ניידים אלחוטיים, שישמשו כסייענים אישיים (PDA). כך ניתן יהיה להשאיר את ה"מוכרנים" באזור קהל האורחים,  עבור מקומות פתוחים בעלי שטח גדול, או במקרים של מחסור בשטח שאינו מאפשר הצבת עמדות מחשב רגילות וכמובן זה לא בה על חשבון הקופה רושמת ממוחשבת אלה בנוסף.

לקופה רושמת ממוחשבת – iMenu מספר תכונות חשובות:

שימוש בכל כרטיס מגנטי אישי הכלול בתוך הקופה רושמת (כרטיס אשראי, חבר מועדון, חבר קופת חולים), לאישור זהות אישית בפעולות שבעל העסק קבע. תכונה זו חוסכת את הצורך ברכישה, בניהול ובתחזוקה של מערכת כרטיסים מגנטיים ייחודית.

העברת הזמנות דרך הקופה רושמת לאתרי הכנת המזון יכולה להתבצע בהקרנה על גבי מסך במקום להדפיס בון. תכונה זו מאפשרת לתלות את המסך על קיר המטבח או הבר, לנוחות מכיני המזון והמשקאות מצד אחד, ולחסכון בהוצאות תפעול (נייר, מדפסת) מצד שני.

תוכנה נגישה

הקופה רושמת ממוחשבת מאפשרת הגדרת פריטים, תוספות ושמות עובדים בשתי שפות. תכונה זו מאפשרת העסקת עובדים שאינם דוברי עברית, ללא צורך בהסבר מיוחד להזמנות שזורמות אליהם.
הקופה רושמת ממוחשבת כוללת -מערכת הזמנת מקום (עבור המארחת), בשילוב מלא עם מערכתהשולחנות, מספקת התראה חמה לקראת הגעת האורחים או על איחור בהגעה, וכן מפיקה הודעת פינוי על פי הגדרות זמן מראש.

הקופה רושמת כוללת

ניהול זמן שולחן. תכונה זו מיועדת למועדוני ביליארד, וכוללת גם הדלקה וכיבוי של השולחן.
הקופה רושמת ממוחשבת מאפשרת הזמנה לפי סועד חוסכת את הצורך לשאול "מי הזמין שניצל?", וכן מאפשרת הפקת חשבון נפרד לסועד/ים ספציפי/ים.
בעלי העסק יכולים להתחבר לקופה רושמת ממוחשבת, בשיטה מאובטחת, מכל מקום בעולם, לקבלת מידע "חם" מהעסק. כמו כן ניתן לקבל התראות SMS (מסרונים) ישירות לטלפון הנייד לגבי חריגות בקופה רושמת ממוחשבת.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות